نحوه برگزاری دوره آنلاین در ال ام اس LMS

Writer : Shahriari_admin

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶ تعداد بازدید : 776

یادگیری حضوری مزایای زیادی دارد. با این حال، میزبانی کلاس‌های آنلاین از طریق سیستم مدیریت یادگیری(LMS) می‌تواند باعث شود که شما به بهترین نحو کلاس خود رابرگزار کنید و دوره‌های آموزشی را به دست مخاطبان وسیعی برسانید، می توانید برنامه آموزشی کارمندان را در ال ام اس LMS اجرا کنید یا به دانش‌آموزان خود بدون توجه به اینکه در کجای جهان هستند دسترسی پیدا کنید.

نحوه برگزاری دوره آنلاین در سامانه ال ام اس LMS بستگی به سامانه میزبانی که خریداری کرده اید دارد. شما با خریدن سامانه ال ام اس LMS مناسب، می توانید دوره های آنلاین خود را به سرعت و به راحتی راه اندازی کنید.

در این مقاله شما را با سامانه ال ام اس  LMS ریلاین و ویژگی های این سامانه LMS آشنا می کنیم. سپس نحوه راه اندازی سامانه آموزشی خود و میزبانی کلاس های آنلاین را به شما آموزش خواهیم داد.

مقدمه ای بر LMS و آموزش آنلاین

به دنبال فراگیر شدن بیماری کرونا ، بسیاری از مردم کلاس های آنلاین را از مهدکودک تا کلاس دوازدهم حتی کلاسهای دانشگاهی را با آموزش از راه دور پیش بردند. آموزش مجازی برای آموزش دانش آموزان و دانشجویان کاربرد بسیاری دارد همچنین کلاس های آنلاین در بسیاری از موقعیت های دیگر نیز مفید هستند.

امروزه بسیاری از دانشگاه‌ها برنامه‌های آنلاین دارند، بنابراین دانشجویان از سراسر کشور یا حتی جهان می‌توانند مدارک خود را فارغ از اینکه کجا هستند دریافت کنند.  برخی از کسب و کارها نیز برنامه های آموزشی دیجیتالی کارکنان را ارائه می دهند. این کار به استخدام‌کنندگان جدید امکان می‌دهد تا مسائل را در زمان بهتر و با سرعت بیشتری یاد بگیرند.

علاوه بر این، بازار قابل توجهی برای دوره های آنلاین در مهارت ها و سرگرمی های مختلف وجود دارد. برخی از تولیدکنندگان محتوا کلاس های آنلاین را با قیمت و هزینه کمتر نسبت به کلاس های حضوری می فروشند.

اگر قرار است کلاس های خود را در وب سایت خود (یا شرکت یا مدرسه) میزبانی کنید، داشتن یک LMS بسیار مفید است. مشابه سیستم مدیریت محتوا CMS ،سامانه ال ام اس  LMS ریلاین  پلتفرمی است که برای انتشار و مدیریت دوره های آنلاین طراحی شده است.

یک سامانه ال ام اس LMS  با کیفیت باید دارای ویژگی هایی مانند موارد زیر باشد:

  • قابلیت ثبت نام دوره
  • انتشار و ارسال تکالیف
  • ابزارها و گزارش های ارزیابی و درجه بندی
  • انجمن های گفتگوی آنلاین برای مشارکت دانش آموزان و پروژه های گروهی
  • گزینه‌های برچسب‌گذاری: طبق این ویژگی می‌توانید کاربر را سفارشی کنید.
  • درگاه پرداخت (اگر قصد دارید دوره های خود را بفروشید)

در حالی که راه‌هایی برای انطباق وب‌سایت شما برای برگزاری کلاس‌های آنلاین وجود دارد، استفاده از یک نرم‌افزار ال ام اس LMS موجود برای انجام کارهای سنگین برای شما اغلب آسان‌تر است.

نحوه ایجاد LMS و کلاس های میزبان آنلاین

اگر قبلاً دروس خود را برنامه ریزی کرده اید، راه اندازی یک دوره آنلاین ساده تر از آن چیزی است که فکرکنید. با خرید سامانه ال ام اس LMS  ریلاین با مشاهده ی ویدیو ی زیر به راحتی می توانید کلاس خود را برگزار کنید و از امکانات این سامانه بهره مند شوید.

لینک خرید سامانه ال ام اس (LMS) ریلاین

لینک آموزش برگزاری دوره آنلاین در سامانه ال ام اسLMS  ریلاین

  • نحوه برگزاری دوره آنلاین در ال ام اس LMS