سامانه LMS (نسخه آموزش های آزاد و تخصصی)

امکانات سامانه LMS (نسخه آزاد و تخصصی)

این سامانه نیز مانند نسخه دانشگاهی همه امکانات مدیریت فرآیند های یادگیری مانند جلسات آنلاین ، محتواهای درسی ، تکالیف، آزمون ها، حضورغیاب ، نمرات و ... را دارد با این تفاوت که در این نسخه امکان ثبت نام فراگیران در دوره ها به صورت آزاد و یا با پرداخت هزینه وجود دارد. در این نسخه نیازی به اتصال به سامانه های آموزشی دانشگاه ها و فرآیند های انتخاب واحد نیست. اما بحث صدور گواهی در دوره های آزاد و ترمیک، ارائه گزارش های متنوع ، امکان ارزیابی اثربخشی و بررسی شاخص های میزان یادگیری در دوره ها، مدیریت شرکت های طرف قرار داد ، گزارش ساعات حضور اساتید و فراگیران و مدیریت مراکز زیر مجموعه نیز وجود دارد. این نسخه مناسب مراکز آموزش های آزاد ، مراکز آموزش های تخصصی دانشگاه ها ، مراکز و موسسات آموزش زبان و مراکز ضمن خدمت دانشگاهی می باشد.

مدیریت آزمون ها

یکی از مهمترین  دغدغه های همه ی سیستم های آموزشی برگزاری آزمون های استاندارد و تهیه بستری مطمئن جهت آزمون های آنلاین می باشد. سامانه مدیریت یادگیری و آزمون آنلاین ریلاین ، بستری مطمئن برای برگزاری آزمون ها فراهم آورده است که می توان به امکانات زیر در این سامانه اشاره نمود:

امکان تعریف آزمون های میانترم ، کوییز و پایانترم ، امکان سطح بندی سوالات و یا فصل بندی آن ها ، امکان نمایش رندم سوالات به دانشجویان و حتی امکان نمایش رندم سوالات از هر سطح ( به طور مثال نمایش 4 سوال سخت از 10 سوال به صورت رندم) ، امکان بارگذاری سوالات با اکسل ، آزمون تستی ، تشریحی و ترکیبی ، امکان فرمول نویسی ریاضی و شیمی در ویرایشگر آزمون ، امکان بارگذاری تصویر در صورت سوال ، امکان کپی کردن آزمون در کلاس های دیگر ، امکان کپی کردن سوالات در آزمون های دیگر ، امکان بارگذاری برنامه آزمون با اکسل به صورت یک جا ، امکان محدود کردن اساتید و یا مراکز در تغییر ساعت آزمون و یا نوع آزمون ، گزارش آزمون های برگزار شده و تعداد غائبین هر آزمون ، امکان آزمون مجدد برای یک چند نفر از دانشجویان ، امکان مشاهده سوالات در یک صفحه ، امکان مشاهده هر سوال در یک صفحه با ، یا بدون امکان بازگشت به عقب ، امکان تایپ پاسخ سوالات ، امکان بارگذاری عکس یا فایل به صورت ضمیمه ، امکان مشاهده وضعیت پاسخ های ثبت شده ، امکان مشاهده یا عدم مشاهده نتیجه و پاسخ های ثبت شده به دانشجویان ، تصحیح خودکار آزمون های تستی ، امکان تصحیح سوالات تشریحی ، امکان بارم گذاری برای هر سوال ، امکان تاثیر یا عدم تاثیر و میزان آن در نمره پایانی دانشجو ، مشاهده لاگ آزمون ، مشاهده IP و مشخصات سیستم کاربر ،امکان محدود کردن ورود همزمان کاربران

ریلاین این افتخار را داشته که تاکنون در خدمت بیش از 270 مرکز دانشگاهی، 180000 دانشجو بوده است و زین پس نیز در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت دمو ، آگاهی از قیمت ها و تخفیف ها و همچنین اطلاعات بیشتر ، از طریق راه های زیر و یا تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. امیدواریم بتوانیم در این زمینه راهنمای خوبی باشیم...

واحد فروش : 03191010393