سامانه آزمون های استخدامی سنجش

نسخه جامع مدیریت آزمون های حضوری (ورودی-استخدامی)

سامانه ثبت نام آزمون های استخدامی سنجش یک سامانه تحت وب است که برای مدیریت و اجرای آزمون‌های استخدامی در سازمان‌ها طراحی شده است. این سامانه که از پایه توسط یک تیم مهندسی قوی، برنامه نویسی شده است به کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات، فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون های استخدامی گوناگون را ساده‌تر و موثرتر، می‌کند و هر کاربر می تواند در پنل کاربری خود، آزمون های استخدامی خود را مدیریت کند و از نتایج آن ها و زمان مصاحبه و سایر اطلاعات راجع به آزمون های استخدامی دیگر، اطلاعات لازم را کسب کند.

این سامانه که برای بهتر برگزار شدن روند آزمونهای استخدامی، طراحی شده، دارای ویژگی ها وامکاناتی منحصر بفرد است، که به مجریان آزمون و طراحان سوال، ناظران، کاربران و مدیران کل پنل های اختصاصی را با دسترسی های مرتبط با نقش کاربر، ارائه میدهد .

کاربران برای ورود به این سامانه، بعد از فرایند ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک رمز عبور دارند تا بتوانند هر زمانی که نیاز داشتند از این سامانه استفاده کنند بدون اینکه نیاز به اقدام خاص دیگری باشد. آزمون های ارائه شده در این سامانه، همگی  آزمون های معتبر و تایید شده هستند، که تحت نظارت سازمان های ارزیابی گوناگون قرار گرفته و نتایج و سوال های استانداردی را دارا می باشند.

سامانه سنجش در تلاش است تا بادریافت اخبار وانتشار اخبار استخدامی معتبر، به همراه ارائه به‌روزترین امکانات، روش‌ها و ابزارهای برگزاری و پیگیری امور استخدام و آزمون های استخدامی ،محیطی حرفه‌ای و کارآمد را برای جامعه کارجویان و کارفرمایان کشور، فراهم سازد. و اینگونه ارتباط بین صنعت و علوم دانشگاهی را برقرار نماید تا مسیر از دانشگاه تا محل کار افراد، به مسیری آسان و روشن تبدیل شود و افراد به آسانی  وارد فضای آزمونهای استخدامی بشوند.

 

امکان ایجاد انواع آزمون :

سامانه سنجش امکان ایجاد آزمون های مختلفی برای ارگان ها و سازمان های مختلف را دارد و می توان انواع آزمون را برای این سامانه تعربف کرد.

امکان مشاهده لاگ ها :

سامانه آزمون استخدامی سنجش امکان مشاهده لاگ ا برای مدیر سامانه را فراهم کرده است و مدیر سامانه می تواند از تمام فرایند هایی که در سامانه اتفاق می افتد آگاهی یابد و نام کاربری هایی را جستجو کند و اقدامات آن هارا مشاهده کند.مدیر سامانه همچنین می تواند آیپی های مختلفی کهه وارد سامانه شده اند و اقداماتی را انجام داده اند را دریافت کند .

امکان اختصاص کاربری های مختلف به آزمون :

در سامانه با توجه به هدف آزمون و افرادی که در این آزمون ها شرکت کرده اند می توان به هر آزمون به تعداد دلخواه ممتحن، ناظر و طراح سوال، اختصاص داد. تا امور اجرایی آزمون توسط این نقش ها به خوبی انجام شود و مدیریت آزمون آسان تر و بهتر به سرانجام برسد. از طرفی کاربران آزمونی کاملا استاندارد را در اختیار خودشان داشته باشند .

 

ریلاین این افتخار را داشته که تاکنون در خدمت بیش از 270 مرکز دانشگاهی، 180000 دانشجو بوده است و زین پس نیز در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت دمو ، آگاهی از قیمت ها و تخفیف ها و همچنین اطلاعات بیشتر ، از طریق راه های زیر و یا تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. امیدواریم بتوانیم در این زمینه راهنمای خوبی باشیم...

واحد فروش : 03191010393