قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

روش ثبت نام در سامانه LMS ریلاین برای آموزش الکترونیکی

Writer : Shahriari_admin

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸ تعداد بازدید : 1668

در دنیایی که ما امروزه در آن زندگی می­کنیم مهارت­های مختلف، روزانه تغییر می­کنند و افراد باید برای پیشرفت، مدام در حال یادگیری و آپدیت شدن باشند...

آموزش الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی مداوم یک دارایی ضروری در دنیای امروزه به حساب می آید. به همین دلیل است که مراکز آموزشی برای تدریس روی سیستم‌های مدیریت یادگیری  و آموزش الکترونیکی سرمایه‌گذاری می‌کنند.

در بازار پررونق آموزش الکترونیکی اینکه از چه سامانه ای برای آموزش آنلاین خود استفاده می کنیم بسیار حائز اهمیت است و اینکه چگونه بهترین سامانه آموزش الکترونیکی را پیدا کنیم نیز بسیار مهم است. برای یافتن سامانه lms ایده آل برای سازمان خود باید ویژگی های برترسامانه LMS را اولویت بندی و تجزیه و تحلیل کنیم.

 

 

در سامانه lms ریلاین یکی از برترین ویژگی های این سامانه امکان انتخاب نوع ثبت نام در بخش تنظیمات سامانه می باشد.

در این بخش می خواهیم با این ویژگی کاربردی سامانه lms ریلاین بیشتر آشنا بشویم.

 

اهمیت نوع ثبت نام در سامانه lms  :

درسامانه LMS معمولی کاربران تنها با دریافت رمز عبور و نام کاربری از پشتیبانی، می توانند به سیستم وارد شوند. که این دو مورد(رمز عبور و نام کاربری) جزو مواردی هستند که ممکن است یادداشت و نگهداری آن برای کاربر سخت باشد یا آنها را به طور کلی فراموش کند.

و فراموش کردن نام کاربری و رمز عبور می تواند به دردسری بزرگ برای کاربران تبدیل شود. سامانه lms ریلاین در آموزش الکترونیکی خود این موضوع را برای کاربر بطور کامل حل کرده است و کاربران را برای رسیدن به یک آموزش الکترونیکی آسان هدایت کرده است.

 

روش های ثبت نام در سامانه LMS ریلاین:

سامانه lms ریلاین برای کاربران سه روش ثبت نام در بخش تنظیمات قرار داده است که این 3 روش برای استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی بسیار کاربردی می باشند. در بخش تنطیمات سامانه lms ریلاین سه بخش برای ورود قرار داده شده است .

 

اولین روش استفاده از شماره همراه برای نام کاربری می باشد که با توجه به اینکه هر شخص شماره همراه خود را حفظ می باشد بنابراین این نام کاربری از حافظه کاربر پاک نمی شود وکاربر می تواند به راحتی آموزش الکترونیکی خود را دنبال کند.

 

روش دوم برای افرادی که برایشان کار کردن با ایمیل آسان تر است در نظر گرفته شده است. که کاربر می تواند در بخش ثبت نام در تنظیمات، ثبت نام با ایمیل را انتخاب کند و به جای حفظ کردن نام کاربری های دیگری که پشتیبانی سامانه lms در اختیارشان قرار می دهد، ایمیل خود را بعنوان نام کاربری انتخاب می­کند و به آموزش الکترونیکی­ اش در سامانه lms ریلاین دسترسی پیدا میکند.

 

در روش سوم که روشی مورد علاقه برای کاربران است کاربر می تواند برای ورود به سامانه lms ریلاین از نام کاربری دلخواه خود استفاده کند، یعنی طبق سلیقه و موارد مهمی که در ذهن دارد می تواند برای خود نام کاربری تعریف کند و در بخش تنظیمات وارد کند.

 

کاربران از هر روشی که برای ورود به سامانه LMS استفاده کنند می توانند به تمام محتواها و آموزش های تعیین شده دسترسی داشته باشند و از آموزش آنلاین لذت ببرند.

همواره رضایت کاربران و مراکز آموزشی در صدر اولویت سامانه lms ریلاین می باشد و شما عزیزان می توانید بهترین کیفیت آموزش الکترونیکی را با سامانه lms ریلاین تجربه کنید.

برای دریافت راهنمایی درباره سامانه lms ریلاین  با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بصورت رایگان ! به شما مشاوره بدهند.

 

  • روش ثبت نام در سامانه LMS ریلاین برای آموزش الکترونیکی