قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

نرم افزار LMS

Writer : Shahriari_admin

شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰ تعداد بازدید : 845

نرم افزار LMS برای کمک به یک فرد برای توسعه، مدیریت و ارائه دوره ها و برنامه های آنلاین برای یادگیری طراحی شده است. نرم افزار LMS بستری را برای دانش آموزان و مربیان فراهم می کند تا مهارت های خود را در هر کجا و هر زمان که بخواهند یاد بگیرند و برجسته کنند.

آیا می دانید منظور از نرم افزار lms چیست؟

در ابتدا اجازه بدهید نگاهی با جزئیات به معنای کلمه "سیستم مدیریت یادگیری" بیاندازیم. یادگیری هسته اصلی ارائه هر برنامه آموزشی یا آموزش توسط یک فرد است. سیستم مدیریت ساقه برنامه یادگیری است که تمام برنامه ها را برای هر فرد مدیریت می­کند. این سیستم یک پلتفرم الکترونیکی برای ارائه برنامه های آموزشی به نام نرم افزار lms است.

نرم افزار LMS برای کمک به یک فرد برای توسعه، مدیریت و ارائه دوره ها و برنامه های آنلاین برای یادگیری طراحی شده است. نرم افزار LMS بستری را برای دانش آموزان و مربیان فراهم می کند تا مهارت های خود را در هر کجا و هر زمان که بخواهند یاد بگیرند و برجسته کنند. 

نرم افزار LMS تقریباً تمام بازارهای اصلی مانند مدارس، مؤسسات آموزشی، شرکت‌ها، صنعت پزشکی و غیره را پوشش می‌دهد. با بررسی پیشرفت هر فرد در آزمون‌ها و ارزیابی‌ها، در شناسایی شکاف ارتباطی بین مربی و یادگیرنده مفید است. یادگیری آنلاین با آموزش­های ویدیویی، داستان­ها و غیره سرگرم کننده­تر می­شود.

نرم افزار LMS دیدگاه یادگیری هر فرد در سراسر جهان را تغییر داده است. این نرم­افزار دامنه وسیعی را برای کاربران فراهم کرده است تا در هر زمینه­ای که می­خواهند برتری داشته باشند، انتخاب کرده و بیاموزند، زیرا اکنون می­توان همه اطلاعات را در سراسر جهان به اشتراک گذاشت.

نرم افزار LMS کجا استفاده می­شود؟

شما یک یا چند اتصال LMS را در هر صنعت مربوطه­ای که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. هر فردی که آموزش آنلاین را اتخاذ می­کند از LMS استفاده می­کند.

نرم افزار LMS توسط چه کسانی استفاده می شود؟

  • تقریبا تمام شرکت ها و سازمان ها.
  • کلیه موسسات آموزشی (مدارس و دانشگاه­ها).
  • بسیاری از شرکت های دولتی
  • آموزش و موسسات خصوصی.

نرم افزار LMS چه مشکلاتی را حل کرده است؟

LMS تمام مسائل اصلی یادگیری هر فرد را همانطور که در زیر ذکر شده است حل می­کند. در هر صنعتی چه نرم افزاری، آموزشی، شرکتی یا دولتی آموزش برای کارمندان وجود دارد. ما باید کارمندان را طبق نیاز خود آموزش دهیم که نرم افزار lms می­تواند به راحتی این امر را انجام دهد. نرم افزار LMS اکثر وظایف را خودکار می­کند. پیشرفت افراد را ردیابی می­کند که به همین دلیل در زمان و هزینه زیاد توسط سازمان ها صرفه جویی می­شود.

در نرم افزار LMS ، ما می‌توانیم برنامه‌های آموزشی، دوره‌ها، آموزش‌ها را ایجاد کنیم و آنها را پست کنیم تا هر کسی بتواند مجموعه مهارت‌های خود را با آنها افزایش دهد. این موارد زمانی مفید هستند که یک کارمند ممکن است شرکت را ترک کند یا بازنشسته شود و با این روش می­توانیم دانش را به صورت ایمن نگه داریم. ما می­توانیم با ایجاد برنامه­های آگاهی بخشی و آموزش در مورد هر چیزی که ممکن است مفید باشد، عموم مردم را آموزش دهیم.

فرآیند کار با نرم افزار LMS چگونه است؟

LMS پلتفرمی است که برای افراد و متخصصان برای یادگیری و نمایش مهارت های خود باز است.

دانش آموزان می­توانند برنامه­های یادگیری را انتخاب کنند در حالی که متخصصان می­توانند دوره­های آموزشی ارائه دهند. نرم افزار LMS این انعطاف پذیری را برای کاربران خود فراهم می­کند تا از هر کجا که تمایل دارند آموزش را شروع کنند. تالارهای گفتگو را در یک یادداشت عمومی به اشتراک می­گذارد. کاربران می­توانند موضوع مورد نظر خود را به راحتی یاد بگیرند و هزینه آن نسبتاً کمتر است.

مزایای نرم افزار LMS چیست؟

  • LMS یک پلتفرم همه کاره است که شرایط یادگیری و ارتقاء مجموعه مهارت­ها را فراهم می­کند.
  • نرم افزار LMS تعداد دوره­های آنلاینی را ارائه می­دهد که به کاربر امکان انتخاب مطابق با انتخاب خود را می دهد.
  • نرم افزار LMS به ردیابی پیشرفت توسعه فردی کمک می کند.
  • نرم افزار LMS هزینه یادگیری را کاهش می دهد.

اگر تمایل دارید که نرم افزار lms ریلاین را دریافت کنید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاره رایگان درباره خرید نرم افزارlms  خود دریافت کنید.

همچنین بخوانید:

*راهنمای خرید lms

 

  • نرم افزار LMS