قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

جشنواره فروش سامانه lms

Writer : admin

یکشنبه ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲ تعداد بازدید : 217

سامانه مدیریت و یادگیری ریلاین دارای سه نسخه سامانه دانشگاهی و سامانه آموزش های آزاد و سامانه آزمون می باشد...

 

سامانه مدیریت و یادگیری ریلاین دارای سه نسخه سامانه دانشگاهی و سامانه آموزش های آزاد و سامانه آزمون می باشد. در جشنواره فروش سامانه lms ریلاین به مشتریانی که برای اولین بار قصد خرید هرکدام از نسخه های سامانه lms ریلاین را داشته باشند ، به ازای خرید هر کدام از نسخه ها، 20% تخفیف ویژه داده می شود. این سامانه امکان اتصال به سامانه آموزشی دانشگاه را نیز دارد.همچنین سامانه lms ریلاین دارای یکسال پشتیبانی رایگان! می باشد. با خرید سامانه lms ریلاین مرکز آموزشیتان را از یک سامانه کامل با امکانات منحصر بفرد بهره مند کنید.

 

 

پشتیبانی سریع و حرفه ای در جشنواره فروش سامانه lms

پشتیبانی سامانه lms ریلاین به دو صورت تماس تلفنی که پاسخ گویی در همان لحظه صورت می گیرد یا بصورت آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی و ارسال تیکت که  پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

 

 

دریافت نسخه دمو سامانه lms بصورت رایگان ! 

در جشنواره فروش سامانه lms شما مشتریان عزیز برای مشاهده امکانات و ویژگی های سامانه lms ریلاین می توانید نسخه دمو رایگان را به مدت 72 ساعت دریافت کنید و سپس خرید نهایی را به انجام برسانید.

 

 

همراهی با دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه اصفهان، دانشگاه ارومیه و...

در حال حاضر سامانه lms ریلاین، درصد قابل توجهی از جامعه دانشگاهیان کشور را در زمینه آموزش آنلاین همراهی می کند و توانسته است که رضایت مشتریان را جلب کند.

سامانه lms ریلاین این افتخار را داشته که تاکنون در خدمت بیش از 270 مرکز دانشگاهی، 180000 دانشجو بوده است و زین پس نیز در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت دمو ، آگاهی از قیمت ها در جشنواره فروش سامانه lms و تخفیف ها و همچنین اطلاعات بیشتر ، از طریق راه های زیر و یا تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. امیدواریم بتوانیم در این زمینه راهنمای خوبی باشیم...

واحد فروش : ۰۳۱۵۷۷۷۲۲۴۴ , ۰۳۱۵۷۷۷۲۴۶۴

  • جشنواره فروش سامانه lms