قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

در نسخه آموزش های آزاد ریلاین چه نوع دوره ها و آموزش هایی را می توانیم مدیریت کنیم؟

Writer : Shahriari_admin

شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸ تعداد بازدید : 290

همانطور که می دانیم یک سیستم مدیریت آموزشی برای کمک به سازمان ها در مدیریت تمام جنبه های آموزش تجاری خود طراحی شده است. سامانه lms ریلاین در نسخه آموزش های آزاد وتخصصی یک سامانه lms باکیفیت برای ایجاد و برنامه ریزی دوره ها و ارائه دهندگان، پیگیری پرداخت ها و بهبود نحوه برگزاری کلاس های آنلاین و آزمون ها می باشد...

 

در نسخه آموزش های آزاد سامانه lms ریلاین چه نوع دوره ها و آموزش هایی را می توانیم مدیریت کنیم؟

همانطور که می دانیم یک سیستم مدیریت آموزشی برای کمک به سازمان ها در مدیریت تمام جنبه های آموزش تجاری خود طراحی شده است. سامانه lms ریلاین در نسخه آموزش های آزاد وتخصصی یک سامانه lms باکیفیت برای ایجاد و برنامه ریزی دوره ها و ارائه دهندگان، پیگیری پرداخت ها و بهبود نحوه برگزاری کلاس های  آنلاین و آزمون ها می باشد. به عبارت ساده، سامانه مدیریت یادگیری ریلاین بستری را برای ساده‌سازی فعالیت‌های آموزشی روزانه فعلی دانشگاه ها و مراکز آموزشی با مجموعه‌ای از ابزارهای مفید فراهم می‌کند.

 

سامانه مدیریت یادگیری ریلاین چه دوره هایی را مدیریت می کند؟

هر سامانه ای باتوجه به کاربردهای آن نوع خاصی از دوره ها را مدیریت  می کند در ادامه با سامانه ریلاین و دوره هایی که این سامانه مدیریت می کند بیتشر آشنا می شویم .

 

  1. دوره های حضوری

سامانه lms ریلاین در نسخه آموزش های آزاد این قابلیت را دارد که مدیر بتواند دوره های حضوری را در این سامانه ایجاد کند و کاربر بتواند در سامانه  پس از انجام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه و وارد کردن اطلاعات مربوط عضو دوره شود و در دوره بصورت حضوری شرکت کند.

 

  1. دوره های آنلاین

سامانه lms ریلاین در نسخه آموزش های آزاد امکان برگزاری کلاس های آنلاین و برگزاری دوره های آنلاین را دارا می باشد وکاربران می توانند با وارد کردن اطلاعات لازم و در صورت لزوم با پرداخت هزینه در دوره ثبت نام کنند و پس از عضویت، در دوره های آنلاین موجود در این سامانه شرکت کنند.

 

  1. دوره های ترکیبی

بعضی از مدرسان برای یادگیری بهتر کاربران و بهبود آموزش آنلاین از آموزش ترکیبی یعنی آموزش حضوری همراه با آموزش آنلاین استفاده می کنند. سامانه lms ریلاین در نسخه آموزش های  آزاد این امکان را فراهم آورده است که بتوان دوره های ترکیبی را در این سامانه ایجاد کرد و در اختیار کاربران قرار داد.

 

  1. محتوای آموزشی ضبط شده

سامانه  مدیریت یادگیری ریلاین قابلیت ایجاد دوره های آفلاین و تولید دوره های آموزشی ضبط شده را دارد و می توان از این سامانه برای بارگذاری و در دسترس قرار دادن دوره های آموزشی ضبط شده استفاده کرد.

 

  1. کتاب الکترونیک

کتاب های الکترونیک برای کسانی که به هر دلیلی نمی توانند محتوای ویدیویی را برای  آموزش انتخاب کنند گزینه بسیار مناسبی می باشد سامانه lms ریلاین قابلیت ایجاد کتاب الکترونیک و ارائه این نوع از دوره آموزشی به کاربران را دارد.

 

امکانات جدید سامانه lms ریلاین نسخه آموزش های آزاد

جدیدترین آپدیت نسخه آموزش های تخصصی در خصوص ترکیب این نسخه با سامانه راهیناب می باشد. در این نسخه شما علاوه بر امکانات کامل یک سامانه ی مدیریت یادگیری و آزمون آنلاین برای خود می توانید از امکانات یک سامانه موک ( خردفروشی) برای محتواهای خود استفاده نمایید و از این راه به درآمد برسید. در این آپدیت شما می توانید دوره هایی با هزینه تعریف کنید و پنل های صفحه اصلی را متناسب با نیازها و علایق خود چیدمان کنید و به صورت کامل تمام فرآیندهای مدیریتی دو سامانه را انجام دهید. آپدیت جدید نسخه آموزش های آزاد ، فقط یک سامانه نیست بلکه شما چندین سامانه را در یک نسخه داشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سامانه lms ریلاین و دریافت نسخه دمو این سامانه اینجا کلیک کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

*آموزش ذخیره کردن فیلم کلاس در ادوبی کانکت (adobe connect)

*آموزش ایجاد آزمون در ادوبی کانکت (adobe connect)

 

 

 

 

  • در نسخه آموزش های آزاد ریلاین چه نوع دوره ها و آموزش هایی را می توانیم مدیریت کنیم؟