قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

آموزش آنلاین با سامانه آموزشی ریلاین

Writer : admin

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۲ تعداد بازدید : 73

آموزش آنلاین به یک جزء جدایی ناپذیر از آموزش عالی تبدیل شده است، همان طور که با ظهور و رشد مداوم ارائه دوره های آنلاین و برنامه های مدرک تحصیلی و حرفه ای آنلاین مشهود است.

 

در اکثر رشته‌ها دانشجویان می‌توانند از طیف وسیعی از فرصت‌های آموزش آنلاین، از دوره‌های آنلاین فردی گرفته تا دوره‌های کارشناسی، گواهینامه آنلاین و برنامه‌های فارغ‌التحصیل کاملاً آنلاین استفاده کنند.

با این حال، انتخاب از میان گزینه های متعدد برای پیشبرد اهداف تحصیلی و شغلی از طریق یک برنامه آنلاین می تواند یک چالش باشد.

سامانه آموزشی ریلاین برنامه های آموزش آنلاین را تحقیق و طبقه بندی می کند، نوآوری های آموزشی را در آموزش آنلاین شناسایی می کند و در هر دوره ای پیاده سازی می کند، در این سامانه شما می توانید با کارشناسان و مسئولین دوره بصورت مستقیم گفت وگو کنید.

می توانید در مورد موارد مختلف با کارشناسان مربوطه صحبت کنید  و اطلاعات جامع و به روزی را در مورد انواع مختلف گواهینامه و مدارک و برنامه های آموزش آنلاین بدست آورید. سامانه آموزشی ریلاین  برای ارائه برنامه های آموزشی آنلاین  بصورت گسترده با امکانات منحصر بفرد و بسیار زیادی متناسب با نیاز اساتید و فراگیران و دانشجویان طراحی شده است، تا برای کسانی که در نظر دارند آموزش های آنلاین خود را با بهترین و بالاترین امکانات پیش ببرند، به عنوان یک سامانه ی همه جانبه با کاربری آسان  عمل کند.

 

تکامل آموزش آنلاین و برنامه های آکادمیک آنلاین با سامانه ریلاین

آموزش آنلاین پدیده جدیدی نیست. ریشه آن در آموزش از راه دور و ظهور فناوری های دیجیتالی است. که جلسات کلاس مجازی و سایر مواد آموزشی و فعالیت ها را از طریق اینترنت تسهیل می کند.

سیستم‌ مدیریت یادگیری آنلاین ریلاین (LMS) ، همراه با تقاضای مداوم برای آموزش مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت ایجاد شده است. این سامانه آموزش آنلاین برای موسسات و دانشگاه هایی طراحی شده است که ترجیح می‌دهند، آموزش آنلاین را به عنوان آموزش پیش فرض انتخاب کنند و می دانید که آموزش آنلاین جایگزینی پر رونق تر و قابل دوام تر بجای آموزش سنتی قدیمی است.

دریافت گواهینامه آنلاین با سامانه ریلاین

آموزش آنلاین، دوره های آنلاین، و دریافت گواهینامه بصورت آنلاین یک ویژگی رایج در حوزه آموزش عالی است. اکثر دانشگاه‌های دولتی و خصوصی بزرگ در حال حاضر دوره‌های آنلاین زیادی را ارائه می‌دهند و بسیاری از آنها برنامه‌های کارشناسی ویا کارشناسی ارشد را به طور کامل یا جزئی بصورت آموزش آنلاین دارند.

علاوه بر این، تعداد فزاینده‌ای از موسسات آموزشی و دانشگاه‌های کوچک تر بخش های مختلف آموزش آنلاین را ادغام کرده‌اند و در حال توسعه دوره‌های آنلاین و اعتبار بخشی به گواهینامه های سازمان خود برای ارتقای برنامه‌های آکادمیک موجود و گسترش دامنه دسترسی خود به فراگیران هستند،

 باید بدانیدکه همه این امکانات و این نیازها در سامانه مدیریت یادگیری ریلاین پاسخ داده شده است و امکان اعتبار سنجی گواهینامه و ارائه دوره های مختلف و نیز امکان دسترسی فراگیران در سراسر دنیا در این سامانه وجود دارد .

 

یک دوره آموزش آنلاین =گواهینامه از یک دانشگاه معتبر

سامانه مدیریت یادگیری ریلاین  با هدف آموزش آنلاین با کیفیت بالا همراه با ارائه مدرک معتبر  به فراگیران برنامه ها و امکانات بسیاری را برای این امر مهم ایجاد کرده است. درخواست و ثبت نام بالقوه در یک دوره بصورت فراگیرآزاد یا با تخفیف دانشجویی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد یکی از برنامه هام مهم این سامانه هست .

این برنامه برای موسسات و دانشگاه ها یکی از تصمیم های مهمی است که می تواند پیامدهای کوتاه مدت و بلندمدت بسیار خوب  مالی، شخصی و حرفه ای داشته باشد و می تواند باعث جذب بیشتر فراگیران بشود و همچنین بر آموزش با کیفیت آنها تاثیر مثبتی بگذارد.

در دوره های آموزشی عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، برخی از آنها ممکن است منحصر به فرد آموزش آنلاین باشد در حالی که برخی دیگر چنین نیستند. پرداختن به این عوامل به منظور ساده‌سازی فرآیند تصمیم‌گیری برای علاقه‌مندان به دنبال کردن یک دوره یا آموزش آنلاین یکی از اهداف اولیه این سامانه مدیریت یادگیری است.

از جمله متغیرهای مرتبط و عوامل متمایز کننده ای که هنگام انتخاب آموزش آنلاین باید در نظر گرفته شود، مسائل مربوط به روش های آموزشی، گزینه های ثبت نام و ساختار برنامه آموزشی است. درک اهمیت اعتباربخشی گواهینامه ها  و دارا بودن مجوزهای دولتی نیز برای یک سامانه آموزش آنلاین می تواند ضروری باشد.

 

برای آشنایی بیشتر با سامانه مدیریت یادگیری ریلاین و امکانات این سامانه صفحات زیر را مشاهده کنید .

 

  • آموزش آنلاین با سامانه آموزشی ریلاین