به روز رسانی های نسخه آموزش آزاد و تخصصی

قابلیت مدیریت محتوا( CMS ) و مدیریت پنل ها

در آپدیت جدید این سامانه امکان مدیریت و فروش محتوا ( CMS)و همچنین چیدمان پنل ها در صفحه اصلی سامانه قرار گرفته است. شما میتوانید با استفاده از قابلیت CMS صفحه اصلی سامانه خود را چیدمان کنید، دوره ها و محتواهای مد نظر خود را به نمایش بگذارید و کاربران شما با تمامی امکانات، محتواها و ... در سامانه شما آشنا شوند. شما می توانید پنل های مختلف برای محتواها، اخبار و سایر آیتم های مورد نیاز خود بسازید. صفحات و صفحات فرود متنوع ایجاد کنید و آنها را در فضای مورد نظر خود در سامانه قرار دهید. این امکان در کنار سایر امکانات ، یک سامانه جامع را در اختیار شما قرار خواهد داد. به طوری که می توانید مطالب و محتوا و فایل های خود را به صورت کاملا حرفه ای در اختیار مخاطب خود قرار دهید و مخاطبان به راحتی ( رایگان و یا از طریق خرید محتوا) از آنها استفاده نمایند. ایجاد پنل های مختلف و مدیریت آنها به شما کمک می کند که محتوای خود را دسته بندی کنید و آنگونه که می خواهید در اختیار مخاطب قرار دهید. قابلیت مدیریت پنل ها فقط مخصوص پنل محتوا نیست شما می توانید سایر پنل ها از جمله: پنل دوره ، اسلاید شو، آیتم ، متن آزاد، اسکریپت، تماس، اعتبارسنجی(مخصوص گواهینامه های صادر شده در سامانه)، پنل ورود، انواع منوها و ... را در موقعیت های متفاوت و مدنظر خود قرار دهید. این امکان مخصوص نسخه آموزش های آزاد سامانه LMS ریلاین بوده و می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید.

فرم ساز

با استفاده از فرم ساز شما می توانید انواع فرم های مد نظر خود را ایجاد کنید. آیتم ها و فیلدهای مورد نظر خود را در فرم ها قرار داده و این فرم ها را در بخش های مختلف سامانه قرار دهید. کاربران می توانند در فرم ها شرکت کنند و نهایتا شما می توانید نتیجه هر فرم را در سامانه مشاهده و بررسی نمایید.

تغییرات تیکتینگ

در آپدیت بخش تیکتینگ شما می توانید دسته بندی های خاص را به مدیر مورد نظر خود اختصاص دهید. همچنین این امکان را دارید که تیکت های مختلف را به مدیر مربوطه ارجاع دهید و نهایتا در صورت نیاز تیکت را ببندید.

امکان اضافه کردن آیتم های ثبت نام جدید با اکسل

اکنون شما می توانید فیلدهای جدید ایجاد شده را به اکسل اضافه کنید و بارگذاری اطلاعات این فیلدها از طریق اکسل ممکن است . برای این فرآیند کافی است که انتهای نمونه اکسل کاربران یک ستون با عنوان فیلد جدید اضافه کنید و نهایتا اطلاعات کاربران را در اکسل وارد کرده و در سامانه بارگذاری نمایید.

 

1402/07/29

  • امکان ارسال تیکت به شرکت آرمان پردازان نوین برای مشتریان

یکی از دغدغه های بزرگ اکثر کاربران سامانه lms ارتباط با پشتیبانی سامانه است. سامانه lms ریلاین نسخه ی آموزش های آزاد و تخصصی در آپدیت جدید خود امکان ارسال تیکت را برای کاربران فراهم کرده است .

  • اضافه شدن جامعه ی هدف در ایجاد دوره

در آپدیت جدید سامانه ریلاین نسخه آموزش های آزاد و تخصصی این امکان برای مدیر دوره وجود دارد که هنگام ایجاد دوره در سامانه، بتواند جامعه ی هدف را برای دوره مشخص کند. به این صورت که در نمایش دوره جامعه هدف نمایش داده شود که این دوره برای چه کاربرانی از قبیل دانشجو ، کاربر آزاد ، اعضای هیات علمی یا کارمندان دانشگاه ، می باشد.

  • امکان جابجایی مطالب و محتوا در نسخه ی آموزش های آزاد و تخصصی

در آپدیت جدید سامانه lms ریلاین نسخه ی آموزش های آزاد و تخصصی این امکان وجود دارد که بتوان مطالب و محتوا را جابجا کرد و طبق ترتیبی که مورد نیاز هست چیدمان بشوند.

  • تغییر کپچا

بنا به درخواست مشتریان سامانه lms ریلاین نسخه ی آموزش های آزاد و تخصصی ، کپچای سامانه تغییر یافته است و از حالت کپچای گوگل به یک کپچای منحصر به فرد ریلاین بصورت عددی تغییر یافته است و کپچای اختصاصی عددی که کار کردن با این کپچا برای کابران آسان تر است، جایگزین کپچای گوگل شده است.