قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

یک دوره آموزش الکترونیکی چه ویژگی هایی دارد؟

Writer : Shahriari_admin

شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷ تعداد بازدید : 294

چند ویژگی برتر آموزش الکترونیکی که همه باید درباره آنها بدانند در حالی که آموزش می تواند در داخل یا خارج از کلاس برگزارشود، استفاده از رایانه های شخصی و اینترنت بخش واقعی آموزش الکترونیکی را شکل می دهد.

 

بهترین ویژگی های آموزش الکترونیکی که باید بدانید

یک چارچوب یادگیری وابسته به آموزش رسمی و با کمک دارایی های الکترونیکی به عنوان آموزش الکترونیکی شناخته می شود. در اینجا ویژگی های برجسته آموزش الکترونیکی که بهترین سازمان های آموزش الکترونیکی به آن نیاز دارند آورده شده است:

 

  • استفاده از ابزارهای آموزشی مختلف

دستگاه‌های یادگیری مختلط شما را قادر می‌سازد تا نیازها و تمایلات متنوعی را ایجاد کنید. گاهی اوقات، یک سامانه lms خوب ممکن است ابزارهای ویدئو کنفرانس را بهتر به نمایش بگذارد. این امکانات موجود در lms به شما امکان می دهد که بهترین آموزش آنلاین را در اختیار دانشجویان و کاربران در سراسر دنیا قرار بدهید.

 

  • گزارش دهی و ارزیابی قوی همراه با سفارشی سازی

گزارش های سامانه lms یک تصویر کلی ازعملکرد دانش آموزدر آموزش آنلاین ارائه می دهد. شما می توانید متوجه شوید که کاربران در میان فعالیت های هوشمند چقدر خوب عمل می کنند. نمرات ارزیابی آموزش الکترونیکی را با این هدف مشاهده کنید که بتوانید بهترین آموزش را با بهترین محتوا در اختیار کاربران قرار دهید.

 

  • ساخته شدن برند آموزش الکترونیکی

آموزش الکترونیکی با سامانه lms  شما را قادر می سازد که از محتواهای غیر تکراری و متنوع استفاده کنید و مزایای مختلفی برای انتقال اطلاعات آموزشی خود دارد. این امر اعتبار شما در زمینه آموزش آنلاین تضمین می کند. بر این اساس، شما به برند خاص تبدیل می شوید و پایگاه مشتریان دانشجوی آنلاین خود را رشد می دهید.

 

  • کاتالوگ دوره آموزش الکترونیکی

سامانه lms شما باید لیست دوره های آنلاین را بصورت منظم در اختیار کاربران قرار بدهد. دراین حالت ، دانشجویان آنلاین می‌توانند به سرعت این دوره ها را خریداری کنند، یا یک دوره آموزش الکترونیکی را که متناسب با کلاس خود و نیاز خود هست را انتخاب کنند. این موضوع باعث می شود که کاتالوگ آموزش الکترونیکی به راحتی در اختیار دانشجو قرار بگیرد و در زمان صرفه جویی بشود.

 

  • رابط کاربری آسان و کاربردی

سیستم مدیریت یادگیری باید برای استفاده آسان باشد و امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار بدهد. در یک سامانه lms عالی برای آموزش الکترونیکی، باید مجموعه‌ای از داشبوردها وجود داشته باشد که بخش‌های متمایز دوره آموزش الکترونیکی شما را نشان بدهد.

 

  • در دسترس بودن آموزش الکترونیکی

همه امکانات و ویژگی های محتوای دوره آموزش الکترونیکی باید برای دانشجویان و دانش آموزان در دسترس باشد. برای برخی از افراد ممکن است تصویرآموزشی بخاطر سرعت اینترنت باز نشود یا بعنوان مثال شاید فردی صدای محتوای صوتی را نتواند به درستی با وضوح کامل بشنود، بنابراین باید محتوای آموزشی در همه بخش های صوتی تصویری ویدیویی متنی و... تولید شده باشد و در دسترس افراد قرار بگیرد تا در سراسر جهان بتوانند از آموزش الکترونیکی استفاده کنند.

 

اگر به دنبال یک سیستم مدیریت یادگیری هستید که تمام ویژگی های فوق و تی ویژگی های بیشتر را داشته باشد، و همچین اگر از استفاده از پلتفرم های قدیمی lms خسته شده اید، که همه چیزهایی را که کسب و کار شما نیاز دارد را ندارند،  توصیه ما به شما استفاده از سامانه lms ریلاین است تا بتوانید استفاده از یک lms کامل و کاربرپسند با تمام امکانات را تجربه کنید.

اکنون نسخه دمو سامانه مدیریت یادگیری ریلاین را به مدت 72 ساعت به صورت رایگان! دریافت کنید

 و شروع به بررسی امکانات این سامانه lms متناسب با نیاز خود بکنید.

دریافت نسخه دموی سامانه lms ریلاین

تاثیر تکالیف بر روی آموزش الکترونیکی

 

 

  • یک دوره آموزش الکترونیکی چه ویژگی هایی دارد؟