قابل توجه دانشجویان دانشگاه های پیام نور که در این ترم آزمون دروس عمومی آنها در ریلاین برگزار می شود.این راهنما را مطالعه بفرمایید

چگونه یک تدریس آنلاین با کیفیت داشته باشیم ؟

Writer : admin

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴ تعداد بازدید : 386

تدریس آنلاین یک راه عالی و واقع بینانه برای کسب درآمد و در عین حال ایجاد تفاوت در زندگی مردم در سراسر جهان است...

 

تدریس آنلاین یک راه عالی و واقع بینانه برای کسب درآمد و در عین حال ایجاد تفاوت در زندگی مردم در سراسر جهان است. شاید برای شما هم سوال شده باشد که از راه تریس آنلاین چقدر می توانید درآمد داشته باشید؟ و کدام پلتفرم های آموزش آنلاین مکان های خوبی برای بهترین تدرس آنلاین هستند؟در این مقاله، همه چیزهایی را که برای شروع تدریس آنلاین نیاز دارید، یاد خواهید گرفت.

 

تدریس آنلاین چیست؟

تدریس آنلاین فرآیند آموزش دیگران از طریق اینترنت است. می توان از روش های مختلفی مانند تماس تصویری یک به یک، تماس ویدیویی گروهی و وبینار استفاده کرد. شما می توانید تدریس را از هر مکانی (خانه، کافی شاپ، فضای کار مشترک) شروع کنید و دانش آموزان و دانشجویانی را با زمینه ها و مناطق جغرافیایی مختلف ثبت نام کنید. تقریباً هر موضوع یا مهارتی را می توان به صورت آنلاین آموزش داد ودر این مورد محدودیتی وجود ندارد.

بهترین چیز در مورد تدریس آنلاین این است که برای افراد زیادی در دسترس است. یکی از بزرگان درباره آموزش آنلاین و تدریس آنلاین می گوید : "ما باید به جای اینکه مردم برای  یادگیری به سمتمان بیایند، باید یادگیری را برای مردم در نزدشان ببریم."

تدریس آنلاین این کار را به زیبایی انجام می دهد. هر کسی که به اینترنت متصل است می‌تواند در سخنرانی‌ها به صورت زنده شرکت کند، زبانی را از طریق پلتفرم های آموزش آنلاین یاد بگیرد، یا از طریق یک دوره ویدیویی آنلاین، خود را آموزش دهد. به علاوه، دانش آموزان می توانند از طریق ایجاد گروه های کوچک برای بررسی موضوعات از دیدگاه های مختلف در بحث های تعاملی شرکت کنند.

 

چرا تدریس آنلاین را به جای تدریس حضوری انتخاب کنیم ؟

اولا، تدریس آنلاین آزادی زیادی را فراهم می کند. اگرشما نمی خواهید، لازم نیست هر روز صبح زود بیدار شوید. وهمچنین اگر برای مراقبت از کودکان یا ملاقات با خانواده نیاز به مرخصی دارید، می توانید به سادگی برنامه خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. به عبارت دیگر، شما می توانید با تدریس آنلاین رئیس خود باشید.

با تدریس آنلاین شما فرصتی برای بهبود مهارت های فناوری خود دارید. یادگیری راه خود در مورد پلتفرم‌های آنلاین به شما این اطمینان را می‌دهد که ابزارها و نرم‌افزارهای دیگری را که می‌توانند برای جلسات شما مفید باشندرا کشف کنید.

همچنین هیچ رفت و آمدی برای حاضر شدن در جلسه وجود ندارد. شما می توانید از راه دور از خانه خود کار کنید و از اتلاف وقت در رفت و آمد به محل کار خودداری کنید.

 

از تدریس آنلاین چقدر درآمد می توانید داشته باشید؟

میزان دستمزد شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اینکه از کدام پلتفرم آموزشی آنلاین استفاده می کنید وهمچنین به میزان تجربه شما در تولید محتوای آموزشی و بازاریابی و جذب مخاطب نیز بستگی دارد. اما بدانید که درامد از طریق آموزش آنلاین محدودیتی ندارد و شما می توانید به راحتی با کمترین سرمایه درآمدی نامحدود و بدون سقف داشته باشید.

 

پلتفرم برتر تدریس آنلاین کدام است؟

سامانه مدیریت یادگیری ریلاین یک پلتفرم آموزش آنلاین برتر است. موسسات می توانند با تهیه یکی از نسخه های این سامانه و بارگذاری محتوای آفلاین یا برگزاری دوره های آنلاین از طریق این سامانه، درآمدی معادل 1 میلیون تا چند میلیارد به صورت روزانه درآمد کسب کنند و موسسه آموزشی خود را ارتقا بدهند.

 

چگونه بهترین تدریس آنلاین را داشته باشیم؟

تدریس آنلاین می تواند فرصت های جالبی را برای شما ایجاد کند. می خواهید در زمینه تدریس مشهور شوید اما می خواهید شغل تمام وقت خود را نیز حفظ کنید؟ تدریس آنلاین بهترین گزینه است .

آیا هنوز دکترا ندارید اما می خواهید کلاس های پس از متوسطه را تدریس کنید؟ می وانید به راحتی با سامانه مدیریت یادگیری ریلاین بصورت آنلاین به آنها آموزش دهید!

ماهیت "به هر جایی ببر" و ماهیت کمکی تدریس آنلاین به معنای انعطاف پذیری با مکان هایی است که می توانید تدریس کنید و شروع کنید، حتی اگر مطمئن نیستید که می خواهید یک استاد تمام وقت شوید یا اگر هنوز در حال تلاش برای گرفتن مدرک دکتری خود هستید می توانید با آموزش و تدریس آنلاین کار خود را پیش ببرید. (و همه ما می دانیم که چقدر می تواند طول بکشد).

تدریس آنلاین یک جایگزین عالی برای تدریس در خارج از کشور نیز هست. و با افزایش مشاغل آموزش آنلاین خانگی، آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اکنون آسان تر از همیشه شده است. چه در حال حاضر گواهینامه تدریس داشته باشید و چه امیدوار باشید که به آموزش آنلاین مهارتی بدون هیچ تجربه ای بپردازید، تبدیل شدن به یک مدرس مجازی یا معلم خصوصی یکی از بهترین مشاغل آنلاین است که می توانید از آن درآمد کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سامانه lms ریلاین و دریافت نسخه دمو این سامانه اینجا کلیک کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

*آموزش ذخیره کردن فیلم کلاس در ادوبی کانکت (adobe connect)

*آموزش ایجاد آزمون در ادوبی کانکت (adobe connect)

  • چگونه یک تدریس آنلاین با کیفیت داشته باشیم ؟